USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Itapoa Itapoa (Santa Catarina) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apartamento Itapoá Itapoa (Santa Catarina) Apartamento Itapoá Itapoá Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apartamento Itapoa

ex. Apartamento Itapoá

Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

12

Apartamento Itapoa

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Om van uw vakantie in Itapoa te genieten, verblijf in Apartamento Itapoa van 81 m², gelegen op ongeveer 1 km van de Itapoá en op 25 minuten wandelafstand van Shopping de Verao Itapemar. Het 1-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.

Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Itapoa.

Apartamento Itapoa heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een keuken.

Maaltijden kunnen worden bereid in een complete keuken. Het appartement verwelkomt gasten ook met een privézwembad.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Itapoa?

    Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Itapoa naar het stadscentrum te komen.
  • Beschikt Apartamento Itapoa over een internetverbinding?

    Ja, Apartamento Itapoa is voorzien van wifi in de hele accommodatie.
  • Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Itapoa?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Itapoa verblijven.
  • Wat is de grootte van het appartement?

    Het appartement bestaat uit 81 vierkante meters.
  • Heeft Apartamento Itapoa een eigen zwembad?

    Apartamento Itapoa heeft, natuurlijk, een privézwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apartamento Itapoa, Brazilië

Av. Brasil, 115, Itapoa (Santa Catarina), Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved